Strona główna Biohacking 7 powodów dla których warto przeczytać Biohacking 2 – Przewodnik dla zaawansowanych

7 powodów dla których warto przeczytać Biohacking 2 – Przewodnik dla zaawansowanych

- Karol Wyszomirski
992 wyświetleń

Dlaczego warto przeczytać Biohacking 2

Interesuje Cię zdrowy styl życia? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób działa twój organizm i dowiedzieć się, jak zwiększyć swoje możliwości?

Jeśli odpowiedz brzmi tak, to Biohacking 2 – Przewodnik dla zaawansowanych to pozycja dla Ciebie.

W mojej drugiej książce odkryje przed tobą kolejne tajemnice doskonałego zdrowia i wysokiej efektywności psychofizycznej.

Znajdziesz w niej 116 prostych i praktycznych metod usprawniających organizm.
W dzisiejszych czasach nie ma prostszej ani szybszej metody usprawniającej organizm.

Poniżej znajdziesz 7 głównych powodów, dla których warto przeczytać Biohacking 2

1. Biohacking 2, to oryginalna i sprawdzona synteza idei, metod i technik

Zdobyta przez ostatnie 11 lat wiedza i doświadczenie pozwoliły mi stworzyć wyjątkowy system, który całkowicie może odmienić twoje życie.

Biohacking 2 – Przewodnik dla zaawansowanych, to książka, która zawiera oryginalną syntezę idei, metod i technik, które będziesz mógł wykorzystać od zaraz, aby zdobyć doskonałe zdrowie i wysoką efektywność psychofizyczną.

2. Biohacking 2, to instrukcja obsługi organizmu

Biohacking 2, to instrukcja obsługi twojego organizmu wraz z załączonym programem „Jak zostać biohakerem”.

Profesjonalny biohaker to ktoś, kto podchodzi do standardowych ludzkich problemów związanych ze zdrowiem i witalnością, w niestandardowy sposób, tworząc własne, często zaskakujące rozwiązania.

Biohaker jest w stanie to robić, ponieważ posiada wszechstronną wiedzę z zakresu biochemii, neuroendokrynologii, psychoneuroimmunologii czy epigenetyki, oraz wie, jakie zastosować metody i strategie w określonej sytuacji.

3. Biohacking 2, ma 3 części

Podzieliłem książkę na trzy części.

W pierwszej przekazuję podstawowe informacje o biohackingu i metabiohacku oraz przekonuję, że działania, które będziemy wspólnie podejmować, mają nadrzędny cel, o którym dowiesz się z książki.

W drugiej części książki przyjrzymy się najczęściej występującym problemom związanym z poszczególnymi podzespołami i dobierzemy odpowiednie narzędzia do ich naprawy.

A w trzeciej części zajmiemy się kwestią aktywności fizycznej – zapoznam cię z moim inteligentnym programem treningowym, który umożliwi ci niesamowicie szybką transformację sylwetki.

Program ten powstał na bazie mojego ośmioletniego doświadczenia jako trenera personalnego, kilku tysięcy godzin spędzonych na sali treningowej z setkami osób, wiedzy zdobytej od najlepszych na świecie trenerów ze Stanów Zjednoczonych, ekspertów od mechaniki ćwiczeń i kinezjologii z Wielkiej Brytanii oraz trenerów i ekspertów od Muscle Activation Techniques z Kanady.

Wszystko to pozwoli ci dokonać niesamowitej t r a n s f o r m a c j i.

4. Biohacking 2, to praktyczne metody i wskazówki

Domyślam się, że zdarzyło Ci się kiedyś czytać książkę o charakterze naukowym. Być może przeczytałeś nawet kilka takich książek. Jednak tu nie chodzi o to, ile ich przeczytałeś, a co z nich zrozumiałeś i zastosowałeś w prawdziwym życiu.

Jeśli Ciebie, tak jak i mnie, interesują praktyczne metody i wskazówki, które dają rezultaty, to Biohacking 2, jest książką dla Ciebie.

Z tej książki uzyskasz fachową wiedzę oraz nabędziesz nowych umiejętności. Bez naukowego żargonu. Bez skomplikowanych wywodów .

Znajdziesz w niej mnóstwo biohacków gotowych do zastosowania od zaraz. Publikacja ta jest dobrym wstępem do mojej autorskiej metody Power Peak, której uczę podczas serii kilkudniowych szkoleń z cyklu Biohacking – osiągaj więcej.

Metoda, którą stworzyłem i ciągle rozwijam, daje ci nie tylko wiedzę i umiejętności. Zyskujesz znacznie więcej. Pozwoli ci zrozumieć i modelować sposób myślenia i zachowania biohakera – tak abyś mógł wykorzystać je do realizacji swoich celów.

5. Biohacking 2, to najnowsze odkrycia, badania oraz metody

Doktor Aviva Romm, członkini Komitetu Doradczego ds Programu Medycyny Integracyjnej Uniwersytetu Yale w jeden ze swoich książek przytacza przeprowadzone w 2011 roku badania wykazały, że aby nowe osiągnięcie naukowe i medyczne dotarło do większości lekarzy i zmieniło ich codzienną praktykę, trzeba przeciętnie 17 lat!

“Lekarze są też nieprzygotowani do poznawania i leczenia nowych schorzeń przewlekłych. Poważne choroby infekcyjne, o których dawno temu się uczyli, w dużej mierze zostały wyparte przez takie choroby jak cukrzyca czy otyłość, obejmujące coraz to młodsze i porażająco liczne populacje.

To samo dotyczy schorzeń związanych ze stresem oraz zaburzeń psychicznych i umysłowych. Medycyna posługuje się czarno-białymi kryteriami. Albo je spełniasz, albo nie. Tymczasem nieprawidłowości mogą mieć nawet kilkadziesiąt odcieni, a wyniki badań dodatkowych powinno się interpretować w kontekście objawów, tendencji uwidocznionych w dotychczasowych badaniach oraz ewulowania medycyny, a wraz z nią także kryteriów diagnostycznych”. – dr Aviva Room

Ten problem rozwiązuje biohacking, który wypełnia lukę pomiędzy laboratoriami, a codziennością.
Biohacking bazuje na najnowszych odkryciach, badaniach oraz metodach poprawiających zdrowie i kondycje psychofizyczną.

6. Biohacking 2, to wielowymiarowe podejście

Tak jak hakerzy hakują komputery, czyli modyfikują ich oprogramowanie, biohakerzy hakują biologię swoich organizmów

Sposób pojmowania biohakera biologii swojego ciała, cechuje myślenie systemowe, wywodzące się z cybernetyki, które polega na analizie i obserwacji wzajemnego oddziaływania na siebie różnych systemów.

Biohakerzy przyglądają się między innymi temu, jak działają poszczególne części organizmu jako współdziałające minisystemy. Analizują i obserwują organizm jako system naczyń połączonych, a następnie wprowadzają odpowiednie modyfikacje, aby uzyskać pożądany efekt.

Człowiek funkcjonuje najlepiej, gdy pozostaje w harmonijnym związku ze swoim otoczeniem. Przez myślenie systemowe możemy zrozumieć, w jaki sposób ludzie są zależni od różnych czynników środowiskowych.

7. Biohacking 2, to świadome poznanie organizmu

Biohacking 2, to zejście na głębsze poziomy organizmu. To świadome rozłożenie organizmu na części pierwsze i przyjrzenie się temu, jak pracują poszczególne podzespoły i jak wpływają na siebie.

Biohakerzy z założenia traktują swoje organizmy jak by były maszynami, a jak wiadomo, maszyny można modyfikować i ulepszać. Gdy odkryjesz, jak coś działa, z łatwością możesz to zmienić. Tak naprawdę w pewien sposób działamy podobnie do maszyn – jesteśmy istotami programowalnymi.

Co ważniejsze, jesteśmy jedynymi istotami, które potrafią programować się same. Co oznacza, że każde zachowanie regularnie praktykowane po pewnym czasie staje się automatycznym programem.

Dzięki książce Biohacking 2, dowiesz się, w jaki sposób się odżywiać, trenować i regenerować, by cieszyć się doskonałym zdrowiem, wysokim poziomem energii, świetnym samopoczuciem i rewelacyjnym wyglądem.

Książkę, wraz w moim autografem możesz kupić tutaj.

Przeczytaj również

Skomentuj artykuł