Kursy online

Jeśli interesuje Cię kompleksowe podejście do zdrowia i chcesz zyskać dostęp do praktycznych oraz sprawdzonych metod popartych 11-letnim doświadczeniem i edukacją u najlepszych światowych ekspertów, to koniecznie zdecyduj się na uczestnictwo w profesjonalnych kursach online prowadzonych przez Karola Wyszomirskiego.

Kurs Inteligentne Odżywianie

Ciesz się jedzeniem jednocześnie uzyskując rezultaty!

To kompleksowy kurs dla każdego, kto chcę opanować umiejętności inteligentnego odżywiania. Podczas kursu zyskasz wiedzę oraz narzędzia, które pozwolą Ci poprawić zdrowie oraz wyregulować gospodarkę hormonalną. Odblokuje to spalanie tkanki tłuszczowej oraz pomoże Ci pozbyć się napadów głodu, senności w ciągu dnia, zmęczenia i wahań nastroju.

black brain

Kurs Wprowadzenie do Biohackingu

Poznaj ultranowoczesną filozofię optymalizacji zdrowia, dzięki której zyskasz maksimum możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych.

Kompleksowy kurs dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej, o przełomowym interdyscyplinarnym systemie stosowanym przez najlepszych światowych performerów, liderów, przedsiębiorców i sportowców. Poznaj przełomowe metody, techniki i strategie, które pozwolą Ci wejść na kolejny poziom!

Premiera: wrzesień 2021

Wprowadzenie do biohackingu

To szkolenie dla każdego, kto chce poznać ultranowoczesną filozofię optymalizacji zdrowia i dowiedzieć się więcej, o przełomowym interdyscyplinarnym systemie stosowanym przez najlepszych światowych performerów, liderów, przedsiębiorców i sportowców.

Stres i emocje

To szkolenie dla każdego, kto chce zredukować stres oraz nauczyć się kontroli emocji, aby poczuć się na co dzień lepiej, zyskać większe poczucie spokoju oraz szczęścia, co pozwoli Ci na uzyskanie pełnego zdrowia i rozwiązanie często nieświadomych konfliktów emocjonalnych powodujących choroby.

Mózg i sen

Chcesz poprawić pamięć i koncentracje? Chcesz szybciej się uczyć i zdobyć przewagę mentalną? A może chcesz stać się jeszcze bardziej kreatywny i generować lepsze pomysły? Jeśli tak, to zapisz się na to szkolenie i poznaj najlepsze metody optymalizacji snu i mózgu, które pozwolą Ci zwiększyć swój potencjał.

Mindset i nawyki

Chcesz stać się najlepszą wersją siebie? Chcesz być maksymalnie efektywny i produktywny? Chcesz odnosić spektakularne sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym? Aby to zrobić, powinieneś najpierw wykonać wewnętrzną pracę, aby lepiej zrozumieć siebie, swoje nawyki, zachowania oraz sposób postrzegania świata. Następnie musisz nauczyć się prawidłowo definiować cele, opracować odpowiedni plan działa oraz wdrożyć skuteczne metody i strategię, które sprawią, że odniesiesz świadomy sukces przekładalny na wszystkie obszary życia.

post szesnastogodzinny 16/8

Ćwiczenia

Myślisz o kompletnej metamorfozie sylwetki? Marzysz o płaskim, zarysowanym brzuchu i okrągłej jędrnej pupie oraz smukłych udach? A może chcesz zwiększyć siłę i zbudować masę mięśniową z ekstremalnie niskim poziomem tkanki tłuszczowej? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś najpierw nauczyć się, w jaki sposób inteligentnie trenować w oparciu o budowę swojego ciała oraz świadomie używać mięśni.