Inteligentne odżywianie

Poznaj mechanizmy działania organizmu i naucz się inteligentnie odżywiać, aby zyskać wymarzony wygląd, świetne samopoczucie oraz wysoki poziom energii.

Ile razy próbowałeś się odchudzać?​

Ile razy próbowałeś się odchudzać? Ile razy chciałeś zrzucić te kilka kilogramów żeby poprawić swój wygląd? Miałeś chęci, diete oraz program ćwiczeń, a mimoto nie uzyskałeś rezultatu, którego chciałeś. Co poszło nie tak? Czego zabrakło?

To proste - wiedzy dotyczącej działania ludzkiego organizmu oraz umiejętności inteligentnego odżywiania.

Odżywianie jest tym dla człowieka, czym paliwo dla samochodu. To dzięki niemu samochód może jechać, a ty możesz dotrzeć do wyznaczonego celu. Odpowiednio odżywiać musi się każdy człowiek, który chce cieszyć się doskonałym zdrowiem, świetnym samopoczuciem i rewelacyjnym wyglądem.

Jeśli nie potrafisz się właściwie odżywiać, prędzej czy później odbije się to na twoim zdrowiu. Badania pokazują, że w Polsce nadwagę i otyłość ma ponad 55% społeczeństwa w wieku 35-39 lat - co związane jest z niewłaściwym odżywianiem i brakiem aktywności fizycznej.

Na szczęście każdy, kto chce może opanować umiejętność inteligentnego odżywiania się i nauczyć się w jaki sposób, przełączyć organizm, aby ten korzystał z tkanki tłuszczowej jako głównego źródła paliwa.

Tych oraz innych kluczowych umiejętności nauczysz się podczas szkolenia

Odżywianie w biohackingu, które pozwoli Ci:

Skutecznie schudnąć

Skutecznie schudnąć i pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Pozbyć się napadów głodu

Pozbyć się napadów głodu, szczególnie na słodkie lub słone.

Pozbyć się zjazdów energetycznych

Pozbyć się zjazdów energetycznych, zmęczenia i huśtawek nastrój w ciągu dnia.

Zyskać wysoki poziom energii

Zyskać wysoki poziom energii i świetne samopoczucie każdego dnia!

Na szkoleniu:

- Poznasz mity dotyczące zdrowego odżywiania i odchudzania, co pozwoli Ci uniknąć wszelkich błędów dotyczących odżywiania.

- Dowiesz się jakie błędy popełniają ludzie podczas odchudzania, które sprawiają, że „są na diecie całe życie”.

- Odkryjesz wszelkie mity dotyczące zdrowego odżywiania oraz dowiesz się, dlaczego lekarzom zależy, abyś stale się odchudzał.

- Dowiesz się, na czym tak naprawdę polega zdrowe odżywiania, dzięki czemu nie będziesz musiał stosować już nigdy żadnych diet.

- Zrozumiesz, na czym polega proces prawidłowego odchudzania i dowiesz się, w jaki sposób go skutecznie przeprowadzić, aby uzyskać pożądany efekt i uniknąć efektu jojo.

- Poznasz 7 powodów, które sabotują proces odchudzania (uwaga - nie są wcale związane z dietą!)

- Dowiesz się, w jaki sposób przy pomocy inteligentnego odżywiania wyregulować hormony, aby odblokować spalanie tłuszczu.

- Odkryjesz, które podzespoły w twoim organizmie regulują twoją wagę, wygląd oraz efektywność psychofizyczną.

- Poznasz ponad 34 narzędzia, które pozwolą Ci szybko i efektywnie schudnąć i uzyskać doskonałe zdrowie.

- Dowiesz się, co; ile; i kiedy jeść, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę.

- Opracujesz swój dożywotni indywidualny program odżywiania, który zapewni Ci rewelacyjny wygląd i świetne samopoczucie, jednocześnie unikając wszelkich ograniczeń związanych z odchudzaniem.

- Dowiesz się, w jaki sposób twoje programy z podświadomości mogą sabotować twoje odchudzanie i dlaczego wiele osób pomimo rad dietetyków i trenerów personalnych nie może uzyskać wymarzonej wagi.

- Na tym szkoleniu, dowiesz się absolutnie wszystkiego na temat odżywiania, co sprawi, że już nigdy nie będziesz potrzebował pomocy dietetyków, psychodietetyków.

BONUS: Poznasz sposób myślenia i strategie mentalne najzdrowszych i najefektywniejszych ludzi na tej planecie!

Podczas szkolenia:

EKSPERCKA WIEDZA

Zdobywasz ekspercką wiedzę popartą 11-letnim doświadczeniem i edukacją u najlepszych światowych specjalistów z branży Health & Wellness.​

SKUTECZNE NARZĘDZIA

Poznajesz efektywne strategie wprowadzania zmian, które umożliwią Ci wypracowanie korzystnych nawyków.

MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA PYTAŃ

Masz możliwość zadawania indywidualnych pytań, które ułatwią Ci rozwiązanie nurtujących Cię kwestii.

Dla kogo jest szkolenie?

- Dla osób chcących poprawić i zoptymalizować stan swojego zdrowia

- Dla osób chcących zwiększyć efektywność osobistą

- Dla osób pragnących zwiększyć swoje zdolności fizyczne, psychiczne i intelektualne

- Dla osób chcących o wiele skuteczniej realizować swoje cele w wybranych obszarach życia

- Dla pracowników, managerów i właścicieli biznesu

- Dla osób szukających work-life balance

- Dla każdego, zainteresowanego skutecznymi narzędziami biohackingu, dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej i psychodietetyki

Szkolenie prowadzi

Ukończył z wyróżnieniem studia z dietetyki sportowej. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & wellness (B. Pakulski, J. Bennett, K. Hanson - Tampa, Floryda, USA), (M. Coles, M. Goulden, T. Purvis - Londyn, UK), (R. Mawer, V. Del Monte - Toronto, Kanada).

Na co dzień pracuje jako Health & Performance Coach z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami i sportowcami. Jako jedyny w Polsce specjalizuje się w optymalizacji zdrowia i zwiększaniu efektywności osobistej łącząc i wykorzystując w praktyczny sposób najnowsze odkrycia naukowe z dziedzin takich jak: neurobiologia, psychoneuroimmunologia, epigenetyka, kinezjologia, dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, biohacking, psychologia zmiany i psychologia osiągnięć.

Jest autorem bestsellerowej książki o biohackingu oraz licznych artykułów na temat optymalizacji zdrowia i ciała, które można znaleźć w wielu renomowanych portalach internetowych oraz czasopismach. Również, z tego zakresu pisze kolejne książki, konsultuje oraz prowadzi autorskie szkolenia.

Jest założycielem Power Peak Institute oraz twórcą Power Peak Method. Projektuje i wdraża innowacyjne programy zwiększające efektywność psychofizyczną w największych polskich firmach. Występuje regularnie w programach telewizyjnych i radiu w roli eksperta od zdrowego stylu życia. 

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z klientami, a jego metody pracy przekładają się na konkretne efekty, czego dowodami są setki zadowolonych klientów, którzy nieustannie osiągają maksimum możliwości psychicznych, fizycznych i intelektualnych.

Karol Wyszomirski

Weź udział w szkoleniu

SZKOLENIE ON-LINE

- 6 godzin szkolenia

- Nielimitowaną sesję Q&A

- Imienny certyfikat

NAJBLIŻSZE TERMINY
Cena: 1.090 zł z VAT

Cena promocyjna obowiązuje do: 31.01.2021