OPINIE

Karol posiada ogromną wiedzę, umiejętność motywacji oraz doskonałe poczucie humoru. Wszystko, czego uczy i zaleca swoim podopiecznym jest oparte na solidnych podstawach merytorycznych. Wiem, że jestem w najlepszych rękach!
Maria Łabuś
Business Development Manager Online Channel Cee at Philips Lighting
Karol zrewolucjonizował sposób, w jaki dotychczas się odżywiałem i trenowałem, wyciągając mnie z zastoju. Już od pierwszych tygodni współpracy zaobserwowałem niesamowity wzrost siły, znaczącą poprawę w sylwetce oraz bardzo dobre samopoczucie na co dzień.
Robert Chmielewski
Co-Founder at ShareSpace.pl
Mniej, znaczy lepiej. Tego nauczyła mnie współpraca z Karolem. Mniej posiłków, mniejsze obciążenia treningowe przy bardziej intuicyjnym i rozumowym ćwiczeniu. Efekt? Lepsza sylwetka, więcej motywacji, energii i radości. I o to właśnie chodzi!
Agnieszka Kopacz
Dziennikarz. Prezenter. Specjalista ds. Wystąpień Publicznych.
Karola bardzo cenie za świetne przygotowanie merytoryczne oparte o najnowsze amerykańskie odkrycia naukowe! Jego wielkim atutem jest rzadko spotykany optymizm życiowy połączony z wysoką kulturą osobistą i erudycją.
Krystian Oppenheim
EMEA & APAC People Reporting & Analytics Lead, Vice President at Goldman Sachs
To, co odróżnia Karola od znacznej większości specjalistów to przede wszystkim podejście holistyczne. Praca nad ciałem i umysłem (...). Ilość dobrych pomysłów, które zacząłem produkować dzięki współpracy z Karolem znacznie wzrosła. Jestem przekonany, że biznes wkrótce bardziej zainteresuje się biohackingiem.
Adam Chudzik
Head of B2B commerce | sales | digital marketing | omnichannel
Po 6 miesiącach współpracy z Karolem moja waga wskazała 15 kg mniej, a centymetr 17 cm mniej. Dodatkowo ogromny zastrzyk wiedzy i umiejętności zarządzania organizmem. Dużo więcej energii, świetne wyniki sportowe oraz zmiana podejścia do żywienia i treningów o 180 stopni.
Michał Werle
Head of Innovation, Research and Development WARBUD S.A.
Karol to bardzo kreatywny i profesjonalny praktyk, badacz oraz ciągły poszukiwacz nowych rozwiązań w zakresie dietetyki. Wielokrotnie udzielał mi konsultacji przy projektach dotyczących zastosowania diety u klientów w chronicznym stresie oraz przewlekłym bólu. Jego wiedza jest niezastąpiona.
Aneta Kiss Chochół
Neurofeedback & Biofeedback Therapy Trainer
Karol jest wszechstronnym trenerem, który posiada ogromną wiedzę z różnych dziedzin. Jego umiejętności przekładają się na bardzo szybkie postępy. Co więcej, potrafi w bardzo interesujący sposób, uczyć jak się odżywiać, trenować i regenerować.
Eran Gorgen
General Manager at Signify (formerly known as Philips Lighting)
Karol jest światowej klasy specjalistą od dietetyki, treningu personalnego i treningu mentalnego. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności komunikacyjnych i coachingowych. Dla Karola i jego klientów nie istnieją rzeczy niemożliwe. Jego strategie i taktyki są potężne!
Krzysztof Łuczak
Dyrektor ds. Rozwoju Kanału Nowoczesnego Interdruk S.A.
Karol, to nie tylko trener i dietetyk. To osoba, której bardzo zależy na Twoim sukcesie. Jest świetnym człowiekiem i wykwalifikowanym specjalistą. Karol sprawi, że uzależnisz się od zdrowego stylu życia. Polecam go z wielkim zadowoleniem!!!
Małgorzata Markiewicz
Client Service & Digital Marketing Director w FAS DIGITAL & DESIGN
Karol zaimponował mi doświadczeniem z biomechaniki i nieszablonowym, chwilowo nawet szokującym podejściem do treningów. Widzę, że nieustannie inwestuje w siebie i wiedza, jaką przywozi z zagranicznych szkoleń jest imponująca! Nigdy nie miałem takich efektów jak podczas kilku miesięcy pracy z Karolem!
Maciej Janicki
Board member & CMO @ Intimex- authorised GE Healthcare distributor
Karol zrewolucjonizował mój sposób treningu. Wystarczyło kilka spotkań, żeby efekt okazał się lepszy niż po całych miesiącach zmagań samemu. Wszystkim serdecznie polecam współpracę z Karolem, ponieważ może pochwalić się dużym doświadczeniem i wszechstronnością.
Marcin Przybylski
Polski Aktor Teatralny i Filmowy. Wykładowca Warszawskiej Akademii Teatralnej
Karol jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą z szeroką wiedzą na temat nowoczesnych i innowacyjnych metod treningowych oraz odżywiania i suplementacji. Programy Karola są wyjątkowe i o wiele bardziej skutecznie niż wszystko, czego próbowałem do tej pory.
Maciej Jeziorski
Commercial Manager Public CEE at Signify, formerly known as Philips Lighting
W wieku 43 lat, po 4 miesiącach współpracy dopracowałem się upragnionego „kaloryfera”, straciłem 14 cm w pasie, nie tracąc jednocześnie obwodów w innych partiach. Z czystym sumieniem polecam Karola, profesjonalistę i motywatora jakich mało.
Grzegorz Komar
Menager IT, odpowiedzialny za współpracę z Biznesem
Współpracę z Karolem polecam absolutnie każdemu, kto chce zadbać przede wszystkim o swoje zdrowie, ale także sportową formę. Naprawdę warto!
Krzysztof Ulicki
Technology, Media & Telecommunications