Mentoring

Skonsultuj swoje wyzwania lub problemy z Karolem i zapewnij sobie turbodoładowanie w życiu!

Brakuje Ci energii i motywacji do działania? Masz dość nieskutecznych diet i chcesz w końcu schudnąć do wymarzonej wagi? Lekarze diagnozują u Ciebie kolejne choroby i zaburzenia metaboliczne? A może masz już dosyć bo wiesz, że stać Cie na więcej, ale czujesz, że coś Cie blokuje i do końca nie wiesz co…

Jeśli na którekolwiek w powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to jesteś w dobrym miejscu.

Karol Wyszomirski pomoże Ci dokonać odpowiednich zmian, ponieważ posiada specjalistyczną wiedzę i skuteczne strategie, poparte ponad 11-letnim doświadczeniem i edukacją u najlepszych światowych ekspertów z branży Health & Wellness. Jako jedyny w Polsce specjalizuje się w optymalizacji zdrowia i zwiększaniu efektywności osobistej łącząc i wykorzystując w praktyczny sposób najnowsze odkrycia naukowe z dziedzin takich jak: neurobiologia, psychoneuroimmunologia, epigenetyka, kinezjologia, dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, biohacking, psychologia zmiany i psychologia osiągnięć.

Tematyka:

Tematyka: dietetyka kliniczna (odchudzanie, pozbycie się chorób, poprawa wyników badań), dietetyka sportowa (redukcja tkanki tłuszczowej, przyrost tkanki mięśniowej, poprawa siły, kondycji, wytrzymałości), biohacking (podniesienie poziomu energii, poprawa nastroju i samopoczucia, poprawa snu i optymalizacja rytmu dobowego, przyspieszenie regeneracji, redukcja stresu, poprawa pamięci i koncentracji, optymalizacja pracy mózgu, mechanika ćwiczeń i kinezjologia (kompletna transformacja sylwetki, nauka prawidłowych ćwiczeń w oparciu o indywidualną budowę), psychologia zmiany (zmiana myślenia, zarządzanie emocjami, praca z podświadomością), psychologia osiągnięć (wizja i misja życiowa, planowanie, nawyki) oraz peak performance methods (zwiększenie kreatywności, uzyskanie stanu wysokiej wydajności*, aktywacja supermocy mózgu).

Cel: rozwiązać konkretny problem / zbudować strategię działania / nauczyć się określonych umiejętności.

Czas: 90-minut / 6 godzin / pakiety.

Dostępność: średnia z sugerowanym minimum 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Możliwości współpracy:

Opcja 1: 90-minutowa konsultacja diagnostyczna 
Interpretacja wyników badań, analiza sytuacji, określenie przyczyny problemu, wyznaczenie planów, ustalenie procesu zmiany. Czas trwania: 90 minut.

Cena: 1600 zł

Opcja 2: 4 sesje indywidualne + program biohackingowy
Cztery 90-minutowe sesje z Karolem wraz ze zbudowaniem 3-miesięcznej strategii żywieniowej, suplementacyjnej, treningowej, regeneracyjnej, dobór odpowiednich metod i technik z zakresu dietetyki sportowej, klinicznej, biohackingu oraz inteligentnych ćwiczeń.

Szczegóły dotyczące pakietu są ustalane indywidualnie.

Cena: ustalana indywidualnie.

Opcja 3: 6-miesięczny program mentorski
Długofalowy program opieki mentorskiej dla osób zdecydowanych. Zawiera program biohackingowy, wsparcie coachingowe i stały dostęp do Karola.

Szczegóły dotyczące pakietu są ustalane indywidualnie.

Cena: ustalana indywidualnie.

UWAGA: oferta ograniczona czasowo i ilościowo!

Jeśli nie jesteś zdecydowaną osobą, to nie kontaktuj się przez poniższy formularz.

Umów się na konsultację

Umów się na konsultację i sprawdź, jak wiele może się zmienić, gdy wiesz co, i jak robić.